قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی

استفاده از نرم افزارها و سامانه های ارائه شده در این وب سایت به منزله پذیرش قوانین و مقررات این مجموعه می باشد.

  • کلیه نرم افزارهای اختصاصی ( تولید شده توسط گروه مشاوران مبنا ) دارای حق کپی رایت می باشد و هرگونه کپی برداری از آنها با پیگری جدی موجب برخورد قانونی با فرد یا مجموعه خاطی خواهد شد.
  • کلیه محصولات عرضه شده در این وب سایت پس از انعقاد قرارداد حداقل ۶ ماه پشتیبانی خواهند داشت.
  • پشتیبانی به منزله رفع باگ ها و ایرادات نرم افزاری می باشد نه به منزله پیاده سازی امکانات جدید در نرم افزار.
  • در صورت نیاز مشتریان به اختصاصی سازی یا افزودن امکانات جدید به نرم افزارها یا وب سایت های خریداری شده در صورت توافق طرفین امکان عقد قرارداد و تولید افزونه های مورد درخواست مشتری وجود دارد.
  • هرگونه اقدام جهت استخراج سورس یا ضربه زدن به سامانه های ارائه شده موجود پیگرد قانونی خواهد شد.
  • استفاده از خدمات و محصولات این سایت فقط و فقط از طریق عضویت در باشگاه مشتریان امکان پذیر می باشد.
  • در هنگام ثبت نظرات دقت داشته باشید که آن دسته از نظرات که حاوی محتوای نامناسب یا تبلیغاتی باشد بدون هیچگونه تذکر حذف خواهند شد.
  • تمامی حقوق مادی و معنوی محتوای ارائه شده در این سایت متعلق به گروه مشاوران مبنا می باشد و در صورت کپی برداری، ارائه در جزوات و فیلم های آموزشی و … موجب پیگرد قانونی خواهد شد.

قوانین و مقررات مرتبط با سایر خدمات

کلیه خدماتی که در گروه مشاوران مبنا ارائه می شود دارای چهارچوب مشخص و طبق ضوابط سازمانی تعریف شده می باشند که به شرح زیر است :

قبل از شروع به کار طراحی وب سایت میبایست قرارداد مربوطه به امضاء طرفین قرارداد رسیده باشد و طبق شرایط مندرج در آن پرداخت اولیه صورت گرفته باشد.

قبل از شروع به کار طراحی میبایست تمامی ضمائم مندرج در قرارداد آماده شده باشد و به امضاء و تائید طرفین قرارداد رسیده باشد.

پس از انعقاد قرارداد همکاری فرآیند طراحی سایت به صورت مرحله به مرحله طبق مندرجات قرارداد طی خواهد شد و هیچ یک از طرفین حق تخطی از آن را ندارند.

در هنگام وب سایت های طراحی شده آموزش لازم از طریق یک سی دی آموزشی که هنگام تحویل پروژه به مشتریان گرامی داده خواهد شد.

مسئولیت قانونی و صحت محتوای تولید شده بر عهده مشتری می باشد و مبناسیس هیچگونه تعهد , نظارت و مسئولیتی بر محتوای پکیج های فروخته شده به مشتریان خود ندارد.

کلیه درخواست ها و … می بایست از طریق مکاتبات اداری به گروه مشاوران مبنا ارائه شود.

محتوای ارسالی از سمت مشتری تنها در قالب مورد تایید بخش فنی مبناسیس پذیرفته خواهد شد. ( محتوا به صورت یکجا و در یک مرتبه و متن آن در فرمت فایل word پذیرفته می شود. )

لینک سایت مبناسیس به عنوان طراح و پشتیبان سایت به صورت دائم در پایین سایت های تولیدی قرار خواهد گرفت.

پس از انتخاب قالب گرافیکی توسط مشتری و اعلام آن به مبناسیس , تعویض قالب تنها با پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ پکیج انتخاب شده امکانپذیر می‌باشد.

پس از انتخاب دامنه توسط مشتری و اعلام آن به مبناسیس در صورت تمایل به تعویض دامنه , این امر فقط با پرداخت هزینه مجدد خرید دامنه امکان پذیر می‌باشد.

در صورت عدم پرداخت به موقع تمدید سالیانه و یا عدم اطلاع رسانی پرداخت انجام شده , وب سایت مورد نظر برای یک هفته غیرفعال و پس از آن حذف خواهد شد و در صورت تمایل به فعال نمودن مجدد پشتیبانی وب سایت پس از زمان مذکور هزینه راه اندازی مجدد به طور کامل دریافت خواهد شد. ( در صورت راه اندازی مجدد , مدت زمان غیرفعال بودن سایت جزء مدت این قرارداد محاسبه خواهد شد )

ظرفیت هاست مرتبط به پکیج خریداری شده به هیچ وجه قابل افزایش نیست و افزایش فضای هاست تنها از طریق ارتقاء پکیج امکان پذیر می‌باشد.

مشتری ۲۴ ساعت پس از عقد قرارداد می تواند از خرید خود انصراف دهد. در صورت انصراف مشتری در این زمان مبلغ با کسر ۳۰ درصد وجه عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است پس از گذشت ۲۴ ساعت از عقد قرارداد , امکان انصراف از خرید وجود نداشته و در صورت انصراف , هیچ وجهی عودت داده نخواهد شد

تماس با ما