درحال بارگذاری سایت...
تا چند ثانیه دیگر وب سایت آماده استفاده است.
از صبر شما متشکریم

برنامه نویسی و تولید برنامه های اختصاصی

اپلیکیشن یا نرم افزار ویندوز چیست؟

به صورت کلی به هر برنامه ای که بتوان آن را بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا کرد اپلیکیشن ویندوز می گویند. به عنوان مثال مایکروسافت ورد، مایکروسافت اکسل و … را می توان از اپلیکیشن های ویندوزی نام برد.
برنامه نویسی اختصاصی ویندوز چیست؟

پس برنامه نویسی ویندوز یعنی تولید و برنامه نویسی هرنوع نرم افزاری که بر روی سیستم عامل ویندوز قابل اجرا باشد. برنامه نویسی اختصاصی ویندوز نیز یعنی تولید برنامه هایی اختصاصی برای نیاز هر مشتری.

تفاوت برنامه نویسی اختصاصی ویندوز با برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن موبایل در کاربران و خدماتی است که به آنها ارائه می شود. به عنوان مثال نرم افزار صندوق سوپرمارکت و نرم افزار دیوار.

چه زبانهای برنامه نویسی برای ویندوز وجود دارد؟

برای سیستم عامل ویندوز می توان از سی شارپ، دلفی، پایتون، پرل ویژوال سی پلاس پلاس و … استفاده کرد و برنامه های مختلفی را نوشت. اما باید توجه داشت هر زبان برنامه نویسی با توجه به امکاناتی که دارد باید در جای مناسب استفاده شود.

برنامه های ویندوزی اختصاصی چه کاربردی دارند؟

دنیای امروز دنیای سرعت و دقت است. یعنی همواره مشتریان به دنبال مراکزی می گردند که با سرعت بیشتر و کیفیت و دقت بیشتر خدمات مورد نیاز آنها را ارائه داده و نیاز آنها را مرتفع نمایند.

کیفیت و دقت همواره نیازمند جمع آوری اطلاعات و آنالیز آنها و … است. به عنوان مثال فرض کنید شما مشتری یک تعویض روغنی هستید و هربار که به وی مراجعه می کنید از شما می پرسد چه روغن موتوری برای اتومبیل خود استفاده می کنید؟ دفعه گذشته چه سرویس هائی برای شما انجام شده است و… در حالی که اگر این مرکز یک برنامه اختصاصی برای خود داشت که اطلاعات مشتریان را جمع آوری کرده بود. هربار با صدور قبض اطلاعات سرویس های خودرو شما را ثبت کرده بود. بلافاصله با مراجعه شما، پرونده خودرو شما را مشاهده می کرد و می دانست چه روغن موتوری برای خودرو شما استفاده شده است. چند کیلومتر است که روغن موتور تعویض نشده است. آیا نیاز است فیلتر روغن تعویض گردد و …

یا می توانست به سادگی در صورتی که تخفیف ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته شده با ارسال پیام کوتاه به تمامی مشتریان خود اطلاع رسانی کرده و میزان فروش خود را افزایش دهد.

یا به صورت دوره ای این مرکز می توانست مشاهده کند کدام مشتریان به مغازه ایشان دیگر مراجعه نکرده اند. با پیگیری این اطلاعات می توانست میزان ریزش مشتریان را به دست آورده. نسبت به بهبود خدمات خود اقدام و کسب و کار خود را بهینه نماید.

برنامه نویسی اختصاصی برای چه مشاغلی می تواند کاربرد داشته باشد؟

به صورت کلی هر کسب و کاری که در خیابان مشاهده میکنید میتواند برای جمع آوری اطلاعات، آنالیز و تحلیل آنها و … از نرم افزارهای اختصاصی برای رشد و تعالی خود بهرهمند شود. از این رو در صورتی که احساس می کنید نیاز به نرم افزارهای اختصاصی دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

تماس با ما