درحال بارگذاری سایت...
تا چند ثانیه دیگر وب سایت آماده استفاده است.
از صبر شما متشکریم

برنامه نویسی اپلیکیشن اختصاصی موبایل

اپلیکیشن چیست؟

به صورت علمی هر نرم افزاری که در لایه سیستمی اجرا نشود و با کاربر برای رفع نیاز خاصی در ارتباط باشد را اپلیکیشن می نامیم. با توجه به این تعریف اپلیکیشن موبایل، اپلیکیشنی است که بر روی موبایل اجرا می شود. از جمله اپلیکیشن های معروف در دنیای تلفن همراه می توان به کافه بازار، دیوار، شیپور و … اشاره کرد.

پس هر نرم افزاری که با کاربر تعامل داشته باشد را اپلیکیشن می نامیم. منظور از تعامل دریافت یا نمایش اطلاعات به کاربر می باشد.

اپلیکیشن موبایل چیست؟

طبق تعریف فوق برنامه هایی که برای موبایل نوشته می شوند و با کاربر ارتباط بر قرار می کنند اپلیکیشن موبایل می گویند، سیستم عامل های مختلفی برای تلفن های همراه (موبایل) توسط برندهای جهانی توسعه داده شده اند. که از معروفترین آنها می توان به اندروید محصول شرکت گوگل و آی او اس محصول شرکت اپل و … اشاره کرد.

با فراگیر شدن تلفن های همراه هوشمند هر روز امکانات جدیدتری به آنها اضافه می شود و مردم در سراسر دنیا بیشتر از گذشته وقت خود را صرف استفاده از تلفن های همراه هوشمند می کنند.

آیا می توان از پلیکیشن های موبایل برای افزایش فروش استفاده کرد؟

با توجه کردن به نیاز امروزی جامعه که همه ما دوست داریم تا حد امکان وقت خود را کمتر تلف کنیم به سادگی به این سوال پاسخ مثبت داده می شود، هر آنچه که در شغل شما نیاز به حضور فیزیکی شخص نداشته باشد را می توان از طریق برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ( اندروید ) تولید کرد.

در نتیجه شما می توانید از مزایای زیر با برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل بهرهمند شوید :

  • عدم نیاز مشتریان به حضور در محل که باعث صرفه جوئی در وقت و سرمایه طرفین می شود.
  • سرعت عمل بالاتر که باعث ایجاد حس رضایت در مشتریان شما می شود.
  • وجود یک درگاه ارتباطی بین شما و مشتریان شما که از طریق آن می توانید پیام های تبلیغاتی، تخفیف های ویژه و … به اطلاع مشتریان خود برسانید.
  • امکان برگزاری نظرسنجی بین مدیران و مشتریان بدون هرگونه دخالت نیروهای سازمان.
  • و …

چگونه می توان با اپلیکیشن موبایل سرعت فرآیند های سازمانی را افزایش داد؟

در صورتی که در سازمان خود برنامه های سازمانی خاصی دارید که نیاز به ورود اطلاعات مشتریان دارند. یکی از بهترین راهکارهای شما جهت کاهش زمان نام نویسی و کاهش خطای کاربری و … وجود دارد. استفاده از برنامه های تلفن همراه ( موبایل ) می باشد که اطلاعات را از مشتریان شما دریافت کرده و در سیستم سازمانی شما ثبت می کنند تا بررسی های لازم توسط سایر واحدهای سازمانی صورت گرفته و اطلاعات تائید شوند.

در نتیجه این اقدام در مرحله اول صفهای طولانی انتظار مشتریان در اتاق های سازمان شما کاهش می یابد و پرسنل شما می توانند به جای درگیری با دست خط مشتریان و … به بهبود فرایند سازمانی شما مشغول شوند و با ایجاد محیطی سیستماتیک و آرام می توان سرعت فرآیندها را افزایش داد.

اپلیکیشن های موبایل محدودیت زمانی استفاده ندارند لذا مشتریان شما در هر ساعتی از شبانه روز که برایشان راحتتر است می توانند اطلاعات را از اپلیکیشن موبایل دریافت یا اطلاعات را در اپلیکیشن موبایل سازمان شما وارد نمایند و در طول روز پرسنل شما می توانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند از این رو احساس رضایت مشتریان شما چندین برابر خواهد شد.

در صورتی که نیاز به ارسال پیغام های مختلف از جمله اعلام تخفیف ویژه، بخشنامه ها و … داشته باشید. برای هر نوع کانال ارتباطی اختصاصی دیگری می بایست هزینه پرداخت نمائید. در حالی که ارسال پیام برای اپلیکیشن موبایل اختصاصی شما هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت.

منظور از کانال ارتباطی اختصاصی ، روش های ارتباطی مثل اس ام اس که کاربران مشخص پیغام های مشخصی را دریافت می کنند می باشد (مانند پیام تبریک تولد، پیام واریز وجه، پیام بررسی شدن اطلاعات یک شخص و اعلام نتیجه و …)

قیمت برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

از آنجا که اپلیکیشن های موبایل به صورت اختصاصی تولید می شوند. می بایست نیازهای شما دقیقاً شناسائی شده و پس از آن با محاسبه مدت زمان مورد نیاز جهت برنامه نویسی اپلیکیشن اختصاصی شما می توانیم به شما قیمت اعلام نمائیم.

لطفاً در صورتی که می خواهید از استارت آپ های موفق با هزینه های بسیار پائین کپی برداری نمائید. وقت ما و خودتان را تلف نکنید. چرا که برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل یک فرآیند تخصصی است و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

تماس با ما