طراحی سایت حرفه ای


با توجه به اینکه روز به روز مخاطبان اینترنت در حال افزایش است اینترنت بستر مناسب جهت برقراری ارتباط در قشرهای مختلف جامعه و ارائه محصولات و خدمات کسب و کارهای گوناگون می باشد. این امر، برگ برنده برای کسب و کارهایی است که در این راه قدم می گذارند و قشر عظیمی از جامعه را که به دنبال خدمات و محصولات مورد نیاز خود در اینترنت و سایت ها هستند را جذب می‌کنند

.بنابراین با جرات می توان گفت داشتن سایت به عنوان فضایی در دنیای مجازی برای هر کسب و کاری که تمایل به توسعه و افزایش فروش خود دارد امری حیاتی و لازم است چرا که بهترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی محصولات و خدمات داشتن یک سایت حرفه ای مناسب می باشد.

اینترنت، مانند بازار مجازی است که هر روزه افراد زیادی در آن قدم می گذارند و هر کسب و کاری که در این بازار جایگاهی برتر و تخصصی تر برای خود داشته باشد و گوی سبقت را از رقبای خود برباید و سهم بزرگی از بازار رقابتی امروز را کسب نماید.

اما یادمان نرود برای افزایش فروش داشتن سایت به تنهایی کافی نیست.

یک سایت خوب باید به صورتی طراحی شود که در عین سادگی بسیار جذاب بوده و مخاطب را مدت زیادی در سایت نگه دارد. عوامل متعددی در کنار هم سبب ایجاد جذابیت برای سایت خواهند شد. چنین سایتی باید سرعت لود بالایی داشته باشد و در سیستم های مختلفی اعم از موبایل، تبلت و یا لپ تاپ با بهترین حالت چیدمان به نمایش در آید و کاربر با هر دستگاهی از دیدن سایت لذت برده و به اطلاعاتی که مدنظر دارد دسترسی پیدا نماید.

 

یکی از مهم ترین ویژگی ها برای سایت درآمد زا این است که توسط موتورهای جست و جو نشان داده شوند. واضح است سایت اگر بازدید کننده نداشته باشد در آمد زا هم نخواهد بود و کلید حل این مشکل به دست موتورهای جست و جو و متخصصان سئو می باشد که می توانند با حرفه خود شما را در رتبه های بالای گوگل به نمایش درآورند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه سئو سایت مراجعه فرمایید.

ویژگی دیگری که حتما لازم است از آن نام برده شود محتوای مناسب و حرفه ای می باشد اگر سایت شما بهترین امکانات در دنیا را داشته باشد اما به لحاظ محتوا ضعیف باشد این سایت کارایی خود را از دست خواهد داد. به یاد داشته باشید محتوای مناسب، محتوایی است که هم مخاطب را جذب کند و هم برای موتورهای جست و جو مناسب باشد.

 

اما نگران نباشید در تمامی این مراحل گروه مشاوران مبنا، با متخصصان و کارشناسان حرفه ای خود در زمینه طراحی سایت، سئوی سایت و طراحی گرافیکی جذاب قدم به قدم همراه شما خواهند بود. . برای ما بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری شما، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارتتان ، این امکان را فراهم نماییم که در فرآیند طراحی وب سایت، شما بالاترین رتبه را در موتورهای جست وجو از جمله گوگل در اختیار داشته باشید.

قبل از آغاز به کار طراحی سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو و افزایش ترافیک سایت (سئو)، در دستور کار قرار گیرد.

 اولین اقدام ما در طراحی سایت برنامه ریزی دقیق در راستای شناسایی بهتر نیازمندی های شما و رفتار شناسی مخاطبانتان می باشد. گام دوم تحلیل سیستم و مشخص کردن هدف وب سایت شماست. با برنامه ریزی هدفمند و رو به جلو و با بهره گیری از دانش افراد خبره در زمینه سایت و دیجیتال مارکتینگ، بهترین راهکارها و رویکردهای مناسب جهت رشد کسب و کار شما بررسی و پیشنهاد می شوند. در نهایت تیم متخصص ما با شناسایی و اتخاذ این رویکردها وب سایتی بهینه متناسب با تجارت شما طراحی کرده و به افزایش فروش و بهتر دیده شدنتان در بازارهای رقابتی امروز سرعت می بخشند

گروه مشاوران مبنا به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان افتخار دارد بسته به نوع و نیاز مشتریان انواع مختلفی از طراحی سایت را ارائه می دهد.

انواع طراحی سایت:

طراحی سایت شرکتی و سازمانی همراه با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی(CMS)
طراحی سایت فروشگاهی با درگاه پرداخت پرسرعت (فروشگاه اینترنتی)
طراحی سایت پزشکی همراه با سیستم نوبت دهی آنلاین

طراحی سایت حقوقی و وکالت
......................................................................

چرا گروه مشاوران مبنا ؟

در گروه مشاوران مبنا، ما فقط صفحات وب را طراحی نمی کنیم بلکه ما ایده های شما را با طرح های خلاقانه خود پیوند می دهیم و وب سایتی ایجاد می کنیم که بازدید کننده را جذب، و شما را درصفحه اول گوگل قرار دهد و فروش بیشتری را عایدتان کند.

گروه مشاوران مبنا برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های به روز و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که، بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد گروه مشاوران مبنا است بتواند از سایت خود به عنوان ابزاری کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید.از آنجا که گروه مشاوران مبنا متشکل از دپارتمان های مختلف از جمله مدیریت و بازاریابی و ... می باشد لذا در هنگام طراحی و پیاده سازی سایت کلیه نیازهای مشتری در صورت توافق توسط سایر دپارتمان ها سنجیده  و در هسته اصلی سایت اختصاصی آن مشتری جای داده خواهد شد.

(در فرآیند مشاوره، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید، سپس کارکنان و متخصصین گروه مشاوران مبنا به مراجعین توضیح می دهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.)

در مبنا، پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. واحد های مختلف گروه مشاوران مبنا، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند ، آن را درقالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.

در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در گروه مشاوران مبنا است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.