طراحی سایت فروشگاهی


طراحی سایت پزشکی

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون استفاده از وسایل ارتباط جمعی از قبیل سایت ها، اپلیکیشن های موبایل، شبکه های اجتماعی، اقبال عمومی برای استفاده از امکانات که بر بستر اینترنت هستند افزایش یافته و بسیاری از فعالیت های مردم را تحت تاثیر قرار داده است. یکی از این فعالیت ها که در کشور ما نیز رو به گسترش است خرید از سایت های فروشگاهی و خرید های اینترنتی می باشد.

 بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته مردم بیش از پیش از خرید اینترنتی در سایت های فروشگاهی رضایت خاطر دارند و خرید از سایت های فروشگاهی روز به روز در حال افزایش است. این رضایت خاطر از عواملی مانند دستیابی راحت به کالاها، توانایی پیدا کردن لوازم مورد نیاز ، عدم نیاز به حمل کالا، جلوگیری از رفت و آمد و اتلاف وقت نشات گرفته می شود. از این رو بازار امروز وارد مرحله نوین خود گردیده است و نیاز است صاحبان کسب و کار نیز همراه با این تغییرات پیش رفته و بازبینی مجددی در کسب وکار خودداشته باشند زیرا که هر کسب و کاری در حیات خود با توجه به روند زمان نیاز به اعمال تغییرات و به روز رسانی و انجام بازاریابی هایی متفاوت از قبل و درخور زمانه خود دارد.

بازار امروز همچون گذشته نیست که بتوان صرفا با داشتن مکان و ارائه خدمات و محصولات رقابت کرد بازار رقابتی امروز انواع استراتژی های مختلف از قبیل ارائه کالا یا خدمات بصورت آنلاین و مجازی، ارتباط هر چه بیشتر با مشتری، اطلاع رسانی به موقع از خدمات و محصولات را در کنار هم طلب می کند و داشتن یک سایت قوی بهترین و ارزان ترین گزینه برای  داشتن تمام این امکانات در کنار هم  برای شما خواهد بود.

مزایای داشتن سایت فروشگاهی:

در دسترس بودن 24 ساعته و در هر لحظه از شبانه روز

نداشتن محدودیت مکانی و امکان جذب مشتری در سطح کشور

بررسی اجناس توسط مشتری بدون محدودیت زمانی

نداشتن  محدودیت برای تعداد حضور مشتریان

ابزار تبلیغاتی مناسب جهت معرفی محصولات و پکیج های ویژه

امکان مدیریت بر روی خریدهای انجام شده جهت تصمیمات بعدی