طراحی سایت


طراحی سایت

روند رو به رشد استفاده از اینترنت به عنوان مؤثرترین و بزرگترین ابزار ارتباطی در جهان بر لزوم داشتن یک وب سایت استتراتژیک و سیستم های مبتنی بر وب برای هر کسب وکاری تاکید می کند. یک وب سایت پویا با امکانات متعدد علاوه بر معرفی محصولات و خدمات شما، رویکرد مؤثری در برقراری ارتباط با بازار جهانی است. گروه مشاوران مبنا به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان شناخته شده که بسته به نوع و نیاز مشتریان انواع مختلفی از طراحی سایت را ارائه می دهد.

خدمات طراحی وب سایت همیشه بسیار مهم است تا بتوانید یک سایت خیره کننده و برجسته داشته باشید چرا که سایت های جذاب و چشمگیر همیشه کاربران بیشتری را جذب می کنند.

قبل از آغاز به کار طراحی سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو و دانش روز افزون افزایش ترافیک سایت (سئو)، در دستور کار قرار گیرد. برای گروه مشاوران مبنا بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری شما، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، این امکان را فراهم نمایند که در فرآیند طراحی وب سایت، مشتریان مبنا بالاترین رتبه را در موتورهای جست وجو از جمله گوگل در اختیار داشته باشند.

 اولین اقدام مبنا در طراحی سایت برنامه ریزی دقیق در راستای شناسایی بهتر نیازمندی های کاربر به بیان دقیق تر امکان سنجی نیاز مخاطبین است. گام دوم تحلیل سیستم و مشخص کردن هدف وب سایت شماست. با برنامه ریزی هدفمند و رو به جلو و با بهره گیری از دانش فرد خبره، بهترین راهکارها و رویکردهای مناسب جهت رشد کسب و کار شما بررسی می شود. در نهایت تیم متخصص ما با شناسایی و اتخاذ این رویکردها وب سایتی بهینه متناسب با تجارت شما طراحی کرده و به افزایش فروش و بهتر دیده شدنتان در بازارهای رقابتی امروز کمک خواهند کرد.

انواع طراحی سایت:

طراحی سایت شرکتی و سازمانی همراه با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی(CMS)
طراحی سایت فروشگاهی با درگاه پرداخت پرسرعت (فروشگاه اینترنتی)
طراحی سایت پزشکی همراه با سیستم نوبت دهی آنلاین
طراحی سایت با قالب های آماده وردپرس و جوملا با قیمتی مناسب

چرا گروه مشاوران مبنا ؟

در گروه مشاوران مبنا، ما فقط صفحات وب را طراحی نمی کنیم بلکه ما ایده های شما را با طرح های خلاقانه خود پیوند می دهیم و وب سایتی ایجاد می کنیم که بازدید کننده را جذب، و شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد و فروش بیشتری را عایدتان کند.

گروه مشاوران مبنا برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های به روز و متعددی استفاده می کنند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نمایند. قدر مسلم این که، بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد گروه مشاوران مبنا است بتواند از سایت خود به عنوان ابزاری کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید.از آنجا که گروه مشاوران مبنا متشکل از دپارتمان های مختلف از جمله مدیریت و بازاریابی و ... می باشد لذا در هنگام طراحی و پیاده سازی کلیه نیازهای مشتری در صورت توافق توسط سایر دپارتمان ها سنجیده شده و در هسته اصلی سایت اختصاصی آن مشتری جای داده خواهد شد.

در فرآیند مشاوره، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید، سپس کارکنان و متخصصین گروه مشاوران مبنا به مراجعین توضیح می دهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.

در مبنا، پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. واحد های مختلف گروه مشاوران مبنا، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند روشمند کاری، آن را قالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.

در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در گروه مشاوران مبنا است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.