مقالات آموزشی


آموزش بازاریابی محتوائی در شبکه های اجتماعی بخش اول

آموزش بازاریابی محتوائی در شبکه های اجتماعی بخش اول

مقدمه

با توجه به نظرسنجی که در شبکه های اجتماعی منتشر کردیم و درخواست بسیار زیادی که بر بازاریابی در شبکه های اجتماعی وجود داشت تصمیم گرفتم از ابتدا نسبت به آموزش مقدماتی بازاریابی محتوائی در شبکه های اجتماعی بپردازم، در مقاله پیش رو با تعریف ها و مقدمات بازاریابی محتوائی، مراحل تولید و توزیع محتوا به صورت کلی و انواع راه ها یا کانالهای ارتباطی بین مردم آشنا می شویم. لازم به ذکر است به علت تعدد کانالهای ارتباطی مواردی را که به شخصه بیشترین میزان بازخورد را از آنها گرفته ام، برای شما نوشتم و روش هائی با هزینه سنگین تر و باز خوردهای آنی نیز وجود دارد که از ذکر آنها پرهیز نمودم زیرا بیشتر می خواهم به رشد کسب و کارهای متوسط و کوچک در این مجموعه مقالات بپردازم.

توجه داشته باشید هم زمان با نوشتن این مجموعه مقالات، اقدام به راه اندازی یک کسب و کاری اینترنتی کوچک خواهیم کرد و به صورت عملی آن را رشد خواهیم داد تا افراد مشتاق بتوانند به صورت عملی نیز با این فرآیند آشنا شده و تاثیر آن را به چشم ببینند.

 

هر زمان نیاز به سوال یا راهنمائی و یا مشاوره در خصوص بازاریابی محتوائی برای کسب و کارتان ( اعم از طراحی سایت،سئو سایت،شبکه های اجتماعی،تولید محتوا و … ) داشتید می توانید روی ما حساب کنید و کافیست با شماره تلفن 09137544526 تماس بگیرید، جلسه اول مشاوره رایگان خواهد بود.

ادامه مطلب

6 ابزار رایگان برای تست سرعت سایت

6 ابزار رایگان برای تست سرعت سایت
در این مقاله می خواهم به شما 15 ابزار رایگان تست و بررسی سرعت سایت را معرفی کنیم. چرا سرعت سایت عامل بسیار مهمی در سئو و طراحی سایت محسوب می شود؟ زیرا به گفته گوگل سرعت سایت در الگریتمهای این شرکت جزو پارامترهای بسیار مهم محسوب می شود و سایت های سریعتر می توانند رتبه بهتری به دست آورده، در نتیجه تعداد بیشتری مخاطب نسیب آنها می شود. یکی دیگر از دلایل اهمیت سرعت سایت راحتی مخاطبان و کاربران است، در واقع هر چه سایت شما سریعتر باشد محاطبان شما بیشتر دوست خواهند داشت مطالب شما را بخوانند و در صفحات مختلف سایت شما حرکت کنند و در نهایت تبدیل به مخاطبان وفادار و حتی مشتریان آنلاین خواهند شد. در واقع آرزوی مدیران سایت های موفق این است که سایتی سریعتر از سایر رقبا داشته باشند.
برای آشنائی با 6 ابزار رایگان بررسی و تست سرعت سایت ادامه مقاله را مطالعه نمائید.
ادامه مطلب