درحال بارگذاری سایت...
تا چند ثانیه دیگر وب سایت آماده استفاده است.
از صبر شما متشکریم

از آنجا که مبناسیس همواره به دنبال رشد و پیشرفت در مسیر رسالت خود قرار دارد. وجود نیروهای کارآمد و توانمند می تواند ما را در این مسیر یاری رساند. لذا در صورتی که هر یک از شرایط زیر را دارا می باشید می توانید در مبناسیس استخدام شوید.

در صورتی که در هر یک از زمینه های زیر توانمندی لازم را دارید لطفاً رزومه خود را به شماره ۰۹۱۳۷۵۴۴۵۲۶ در واتزآپ ارسال نمائید و یا فرم استخدام آخر این برگه را تکمیل کنید.

استخدام طراح سایت اصفهان

اگر به برنامه نویسی مبتنی بر وب علاقه دارید و می خواهید در کنار ما رشد کنید مبناسیس شما را به جمع حرفه ای ها دعوت می کند.

در صورتی که در طراحی سایت وردپرس اصفهان دارائی تجربه هستید و نمونه کار کافی نیز دارید از اینکه به جمع ما بپیوندید خوشحالم می شویم.

در صورتی که در برنامه نویسی با زبان های برنامه نویسی Asp.net Core و یا php یکی از فریم ورک های ( CodeIgniter و یا Laravel ) آشنائی دارید و حداقل دو پروژه تجاری را با آنها پیاده سازی کرده اید از اینکه به جمع همکاران ما بپیوندید خوشحال می شویم.

در صورتی که در زمینه طراحی صفحات وب با استفاده از Html و Css و Jquery تجربه کافی دارید می توانید به جمع ما بپیوندید.

توجه داشته باشید برای افرادی که شرایط فوق را دارند همواره در کنار ما برای پیمودن مسیر موفقیت و افزایش فروش کسب و کارها امکان همکاری وجود دارد.

استخدام سئو کار اصفهان

در صورتی که به سئو سایت علاقه مند هستید و به دنبال کار می گردید خوشحال می شویم که در تیم ما آموزش های سئو سایت لازم را ببینید و در کنار ما رشد و ترقی کنید.

در صورتی که در زمینه سئو سایت سابقه کاری خوبی دارید و به دنبال کار می گردید حتماً با ما تماس بگیرید.

استخدام بازاریاب در اصفهان

در صورتی که در زمینه بازاریابی حضوری و یا تلفنی دارای سابقه کاری هستید و یا از انجام آن لذت می برید و دارای روحیه و پشت کار و توانائی تجزیه و تحلیل کافی هستید جای شما در کنار ماست.

تماس با ما