تجربه بازاریابی آنلاین بسیار شیرین است

با روش های نوین بازاریابی آنلاین سهم خود را از بازار رقابتی دریافت کنید.

اهمیت آنالیز سایت در سئو


<درصورتیکه سایت شما رتبه خوبی در گوگل ندارد و شما را به اهدافتان نرسانده است از خدمات تحلیل و انالیز سایت ما می توانید استفاده کنید. آنالیز سایت اطلاعاتی به شما می دهد که شاید از آن ها بی اطلاع بوده و یا هیچ وقت به آن فکر نکرده اید. 

 آیا می دانید مشتری هایتان بیشتر با چه کلمات کلیدی به دنبال شما هستند؟

به عنوان مثال آیا می دانید مشتری هایتان بیشتر با چه کلمات کلیدی به دنبال شما هستند؟ آیا میدانید بازار هدفتان بیشتر در کدام شهرها قرار دارد؟ آیا می دانید گرافیک مناسب با بازار هدفتان چگونه و با چه مشخصاتی باید طراحی شود؟ آیا به نحوه چیدمان سایت تان و عوامل تاثیر گذار در افزایش نرخ تبدیل(بازدیدکننده به مشتری) توجه کرده اید؟

 

این عوامل و عوامل بسیار دیگری هر یک به تک تک و به نوبه خود تاثیر زیادی بر جذب مخاطب خواهند گذاشت. آنالیز سایت فعالیتی است که لازم است قبل از سئو انجام شود با این کار تمام نقاط قوت و ضعف صفحات سایت تان مشخص شده و رفع این نقاط ضعف، گامی بزرگ جهت بهبود رتبه سایت تان و جذب هر چه بیشتر مخاطبانتان خواهد بود.

 

البته شما در این راه تنها نخواهید بود گروه مشاوران مبنا ابتدا سایت شما را بر اساس جدیدترین متدها و الگوریتم های جست و جو و رتبه بندی، آنالیز و سپس بهینه سازی خواهند کرد. ما قدم به قدم با دانش خود در کنار شما خواهیم بود تا بر اساس نکات تخصصی نرخ تبدیل (بازدیدکننده به مشتری) سایت تان روز به روز افزایش پیدا کند.

سئو و بهینه ساز ی سازی