تجربه بازاریابی آنلاین بسیار شیرین است

با روش های نوین بازاریابی آنلاین سهم خود را از بازار رقابتی دریافت کنید.

اهمیت تجاری سئو


هر صاحب کسب وکاری می داند بالا بردن شمار ببیندگان یک سایت برای موفقیت آن کسب و کار ضروری و واجب است. اینکه شما چه کسب و کاری دارید و چه خدمات یا محصولاتی ارائه می کنید چندان مهم نیست. بلکه موضوع مهم دیده شدن و پرمخاطب بودن سایت شما و بالا بردن شمار ببیندگان شما می باشد. این امر است که در افزایش فروش و توسعه کسب و کار تاثیر بسزایی می گذارد. بسیاری از مدیران زمانی که با آن ها درباره سایت صحبت می شود از ناکار آمد بود سایت خود در کسب و کارشان شکایت دارند . به این گونه افراد باید یاد آوری کرد  بازده ی بازاریابی های اینترنتی یک شبه نبوده.

داشتن  سایت به تنهایی کافی نیست

داشتن  سایت به تنهایی کافی نیست و موارد بسیار زیادی در کنار هم سبب توسعه کسب و کارتان و بازدهی بازاریابی اینترنتی می شود. به یاد داشته باشید که مشتریان تنها به دنبال رفع نیازهای خود می باشند و مجبور نیستند به هر قیمتی سایت شما را بیایند به عنوان مثال فرض کنید سایتی برای فروش تجهیزات ورزشی طراحی شده است اما مشتریان هنگام جست و جو سایت را در صفحه اول گوگل مشاهده نمی کنند و بالطبع بازدیدی از این سایت نخواهند داشت. در چنین شرایطی پر واضح است که نمی توان از چنین سایتی فروش بالایی انتظار داشت و بزرگترین دلیل این اتفاق در معرض دید نبودن برای مشتریان است. در این هنگام باید از مدیران سایت ها پرسید برای بالابردن شمار ببیندگان سایت تان چه تدابیری اندیشیده اید؟ چگونه دیگران بدانند که شما سایتی پر محتوا و جذاب دارید؟ خود شما چگونه سایت های دیگران را می یابید؟

به مشتریانتان کمک کنید تا به راحتی شما را پیدا کنند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت قرار گیری سایت در رتبه های اول گوگل(سئو) یکی از پر اهیمیت ترین فاکتورهای توسعه کسب و کار در بازاریابی اینترنی می باشد و اگر شما این کار را انجام ندهید قطعا دیگران برای سایتشان انجام خواهند داد. خوب است بدانید:

  • اغلب کاربران، موتورهای جست و جو را ابزار اصلی خود برای یافتن سایت ها عنوان می کنند.
  • اغلب کاربران، هر روز جست و جو می کنند و در بیشتر این جست و جو ها به دنبال کالا یا خدمات هستند.
  • درصد بالایی از ترافیک هدفمند در اینترنت را موتورهای جست و جو باعث می شوند.
 

بنابراین سئوسایت، تخصصی کلیدی و واجب در بازاریابی اینترنتی و کسب و کارهای رو به توسعه است. زیرا سئو است که باعث افزایش ترافیک موثر در سایت، و بالابردن نرخ تبدیل خواهد شد.

حضور شما در رتبه های بالای گوگل (سئو) باعث می شود زمانی که کاربران کلمه کلیدی مربوط به خدمت یا محصول شما را وارد می کنند بتوانند سایت شما را به راحتی پیدا نمایند . زیرا که حضور کاربران در موتورهای جست و جو تصادفی نیست و نشان دهنده آن است که برای رفع نیاز خود به دنبال ارائه دهنده خدمات مورد نظرشان هستند . در نتیجه اگر وارد سایت شما شوند، به احتمال زیاد در سایت فعالیت هایی مورد نظر شما از جمله فعالیت هایی مانند پر کردن فرم اشتراک و تماس، در خواست اطلاعات بیشتر، خرید کالا و خدمات و .... انجام می دهند.