تجربه بازاریابی آنلاین بسیار شیرین است

با روش های نوین بازاریابی آنلاین سهم خود را از بازار رقابتی دریافت کنید.

سئو و بهینه سازی سایت


سئو و بهینه سازی سایت

به زبان ساده هدف از سئو انجام فرآیندهایی جهت بالابردن رتبه سایت و نمایش در صفحه اول گوگل می باشد. بعد از طراحی اولیه سایت که لازم است از همان ابتدا تمام قوانین سئو در آن رعایت شود نوبت به بکار گیری تکنیک ها و روش های مختص سئو می باشد. از جمله این تکنیک ها می توان به محتوانویسی اصولی سایت، رعایت عوامل خارجی تاثیر گذار در گوگل و رعایت قوانین مربوطبه افزایش ترافیک و تحلیل ماهیانه سایت اشاره کرد. سایت های طراحی شده توسط گروه مشاوران مبنا همگی بصورت اختصاصی و بر طبق قوانین سئو و گوگل طراحی شده اند لذا از همان ابتدا سایت شما نسبت به جوان بودنش به رتبه رضایت بخشی در گوگل پیدا می کند. جهت آگاهی بیش تر با فرآیندهای سئو و رابطه مستقیم آن بر افزایش فروش، پیشنهاد می کنیم مقاله اهمیت تجاری سئو را  مطالعه نمایید.
 

هدف از سئو چیست؟

seo
هر صاحب کسب وکاری سعی میکند با روش های گوناگون خود را بیش از سایر رقبا به مشتریان نشان دهد و با این روش ها سهم بیشتری از بازار رقابتی امروز دریافت کند. با توجه به عصر دیجیتال امروزه و فراگیر شدن اینترنت، بر همگان آشکار است که داشتن یک وب سایت قوی ابزاری مفید جهت تبلیغات و افزایش مشتری و درنهایت افزایش فروش میباشد اما داشتن سایت به تنهایی کافی نیست. در این زمان است که اهمیت سئو آشکار می شود زیرا هر چه یک سایت در رتبه های بالاتری قراگیرد مخاطبان بیشتری از آن بازدید نموده و افزایش فروش هدیه ای به  این صدر نشینی خواهد بود. 
گروه مشاوران مبنا با آگاهی از مهم ترین معیارهای رتبه بندی و  با داشتن دانشی کامل از الگوریتم های رتبه بندی قادر خواهد بود صدر نشینی در موتورهای جست و جو را برای شما به ارمغان آورد. تا سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گرفته و بتوانید مخاطبان و مشتریان بیشتری را به خود جذب نموده و در نهایت فروش خود را افزایش دهید.