سئو و بهینه سازی سایت


تحلیل و آنالیز سایت

تحلیل و آنالیز سایت
حدود 10 سال پیش که اولین وبلاگ خودم رو راه اندازی کردم هنوز تو ایران کسی به فکر بهینه سازی سایت و سئو و عملیات مرتبط نبود.
در آن زمان با گشتن تو اینترنت ( اونم با اینترنت دایال آپ ) یاد گرفتم چطور وبلاگ خودم رو به گوگل معرفی کنم و بعد از اینکه این کار رو انجام دادم از تعداد مخاطبانی که تو وبلاگم می اومدند خیلی متعجب شدم.
ادامه مطلب

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

آموزش سئو و بهینه سازی سایت
سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو فرآیندی کاملا تخصصی است و می بایست در دراز مدت برای هر وب سایتی انجام گیرد و گرنه به مرور زمان وب سایت به اعماق اینترنت فرو خواهد رفت.
آموزش سئو یا بهینه سازی سایت به آموزش تکنیک های سئو داخلی On Page Seo و سئو خارجی Off Page Seo میپردازد.
سئو یا بهینه سازی سایت مجموعه اقداماتی را شامل میشود که موجب معرفی یک سایت به موتورهای جستجو شده و محتوای صفحات را برای موتورهای جستجو قابل درک می کند. از طرفی سئو با هدف افزایش تعامل با کاربران تلاش می کند تا محتوای تولید شده با کلمات جستجو شده توسط کاربران در حوضه مربوطه همخوانی کامل داشته باشد. به این ترتیب سئو به کابران در یافتن سایت و تعامل با سایت کمک می کند.
ادامه مطلب

ارتقا سایت در گوگل

ارتقا سایت در گوگل
در دنیای امروزی کمتر کسی به تبلیغات روزمره که از طریق رسانه های مختلف از جمله تلویزیون و ... پخش می شود اهمیت می دهد، پس باید راهی جدیدتر و با بازده بالاتر وجود داشته باشد.
اکثریت جوانان در دنیای امروزی هنگامی که به مشکلی جدید برخورد می کنند اول از همه از طریق موتورهای جست و جو مانند گوگل به دنبال سایت هایی هستند که نیاز آنها را مرتفع نماید پس در صورتی که از راهکاری درستی استفاده نمائید و بتوانید به نیاز این قشر عظیم پاسخ صحیح بدهید یک درگاه تبلیغات مادام العمر و 24 ساعته برای خود ساخته اید.
در وقع طراحی سایت بدون ارتقا در گوگل مانند گرفتن مهمانی بدون دعوت مهمان است.
توجه داشته باشید جایگاه سایت شما در گوگل می تواند تعیین کننده این باشد که مخاطب اول به کدام سایت وارد شود پس ممکن است هرگز سراغ سایت دوم نرود!!!
 
ادامه مطلب