تجربه بازاریابی آنلاین بسیار شیرین است

با روش های نوین بازاریابی آنلاین سهم خود را از بازار رقابتی دریافت کنید.

سئو یا بهینه سازی موتورهای جست و جو


به زبان ساده هدف از سئو انجام فرآیندهایی جهت بالابردن رتبه سایت و نمایش در صفحه اول گوگل می باشد.


هدف از سئو چیست؟


هر صاحب کسب وکاری سعی میکند با روش های گوناگون خود را بیش از سایر رقبای خود به مشتریان نشان دهد و با این روش ها سهم بیشتری از بازار رقابتی امروز دریافت کند. با توجه به عصر دیجیتالی امروزه و فراگیر شدن اینترنت، بر همگان آشکار است که داشتن یک وب سایت قوی ابزاری مفید جهت تبلیغات و افزایش مشتری و درنهایت افزایش فروش خواهد بود اما داشتن سایت به تنهایی کافی نخواهد بود. در این زمان است که اهمیت سئو آشکار می شود زیرا که هر چه یک سایت در رتبه های بالاتری قراگیرد مخاطبان بیشتری از آن بازدید خواهند کرد و افزایش فروش هدیه ای به  این صدر نشینی خواهد بود
گروه مشاوران مبنا با آگاهی از مهم ترین معیارهای رتبه بندی و  با داشتن دانشی کامل از الگوریتم های رتبه بندی قادر خواهند بود صدر نشینی در موتورهای جست و جو را برای شما به ارمغان آورند. تا سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد و بتوانید مخاطبان و مشتریان بیشتری را به خود جذب و در نهایت فروش خود را افزایش دهید. 

صرف نظر از صنعت شما، وب سایت تان باید توسط موتورهای جست وجو به خوبی دیده  شود و این امر ملزم به پیروی از یک سری قوانین و مقررات می باشد در غیر اینصورت وب سایتان هیچ گاه در رتبه های اول نمایش داده نخواهد شد. گروه مشاوران مبنا ساعت های زیادی را صرف تجزیه و تحلیل وب سایت شما و محتوای درونی آن می کند تا شاهدی باشند بر صدرنشینی همیشگی وب سایتان در موتورهای جست و جو

مراحل سئو

اهمیت آنالیز سایت در سئو

آنالیز سایت فعالیتی است که لازم است قبل از سئو انجام شود با این کار نقاط قوت و ضعف صفحات سایت مشخص شده و رفع این نقاط ضعف گامی بزرگ جهت بهبود رتبه سایت و جذب مخاطبان بیشتر خواهد بود.

گروه مشاوران مبنا ابتدا سایت شما را بر اساس جدیدترین متدها و الگوریتم های جست و جو و رتبه بندی، آنالیز و سپس بهینه سازی خواهند کرد.

مراحل آنالیز یک سایت بطور کلی عبارتند از:

  • بررسی میزان نمایش و کلیک هر یک از صفحات وب سایت
  • تحلیل رفتار بازدید کنندگان
  • اصلاح لینک های شکست خورده و بررسی لینک های داخلی و خارجی
  • آنالیز محتواهای تولید شده در صفحات مختلف 
  • بررسی کلمات کلیدی