با امکانات طراحی سایت اختصاصی از سایت تان آنچه در ذهن دارید بسازید.

طراحی سایت اختصاصی


طراحی سایت اختصاصی

برای موفقیت در دنیای مجازی و حضوری قدرتمند در عرصه دیجیتال داشتن یک سایت متفاوت با گرافیک جذاب و زیبا امری حیاتی است. چنین سایت تعامل خوبی بین شما و مخاطبانتان ایجاد می کند و به صورتی طراحی می شود که در خور شخصیت شما و کسب و کارتان باشد. هدف از طراحی سایت اختصاصی آن است که سایت به نحوی طراحی شود که معرف کامل سازمان و یا شرکت شما باشد و روز به روز مخاطبانی که از سایت شما بازدید می کنند به مشتری های دائم شما تبدیل شوند و اینگونه نرخ تبدیل سایت، که تاثیر مستقیمی  بر سئو (قرار گیری سایت در رتبه هاب بالای گوگل) هم دارد افزایش پیدا کند.
اگر کسب و کار شما رو به توسعه است مطمنا سایت تان  هم  باید قابل گسترش باشد. به بیان دقیق تر سایت شما معرف شما در دنیای مجازی هست . سایت باید به صورتی باشد که هز زمان که تمایل داشتید بتوانید قسمت های مختلفی به سایت تان اضافه و یا کم کنید. به عنوان مثال سایت شما به زبان فارسی طراحی شده است  اما پس از گذشت زمان به این نتیجه می رسید که لازم است سایت 2 زبانه و یا 3 زبانه شود در صورتی که برای چنین امکانی از قبل پیش بینی نشده باشد هزینه زیادی برای شما خواهد داشت و یا ممکن است بعد از طراحی سایت بخواهید باشگاه مشتریان قوی ای به سایت تان اضافه کنید در صورتی که برا چینین ماژولی از قبل برنامه ریزی نشده باشد در آینده هزینه زیادی را متحمل خواهید شد. گروه مشاوران مبنا با دانستن و علم به این موارد هسنه اصلی سایت شما را به گونه ای طراحی کرده که هر زمان طبق سلیقه شما امکان اضافه کردن هر تعداد ماژول به سایت تان امکان پذیر باشد و سایت تان به گونه ای باشد که همیشه برای شما قابل استفاده و بهره برداری باشد. حتی اگر زمانی مایل بودید قالب سایت تان را به کلی عوض کنید نگران نباشید تنها کافی است با ما درمیان بگذارید.
داشتن سایت اختصاصی  این امکان را به شما می دهد هر زمان که مایل بودید چینش ماژول های سایت تان را به راحتی بدون نیاز به کدنویسی عوض کنید. از دیگر ویژگی های یک سایت اختصاصی می توان به بهینه بودن سایت، سرعت و بازدهی بالای سایت، طراحی اختصاصی و مناسب برای تمام نمایشگرها (رسپانسیو) آنالیز ماهیانه سایت و امکان بررسی آمار سایت نام برد.