طراحی سایت صنعتی


طراحی سایت صنعتی

 
با گسترش روز به روز اینترنت، نیاز به داشتن سایت در واحدهای صنعتی بیش از پیش احساس می شود سایتی که قادر باشد با عث افزایش درآمد آن واحد صنعتی گردد.  یک سایت حرفه ای صنعتی ضمن آنکه در معرفی واحد صنعتی شما نقش بسزایی دارد تاثیر مستقیمی نیز بر افزایش فروش شما می گذارد. بنابراین طراحی سایت صنعتی، ویژه صنایع و کارخانه ها برای معرفی محصولات و نمایش تمایز با دیگر محصولات موجود در بازار نقش بسزایی ایقا می کند. یک سایت صنعتی نه تنها باعث جذب طیف گسترده ای از مشتریان داخلی و خارجی می شود بلکه در افزایش آشنایی از خدمات و محصولات جدید شما و در نتیجه در افزایش فروش و توسعه کسب و کارتان تاثیر مستقیمی می گذارد.
 
 
طراحی_سایت_صنعتی
 

 به چه عواملی در طراحی سایت صنعتی باید توجه کنیم؟


در صورتی که بخواهید سایت صنعتی موفقی داشته باشید به صورتی که روز به روز شما را به اهداف تان از طراحی سایت صنعتی تان نزدیک کند لازم است اصولی را رعایت نمایید. همانطور که اگر مغازه ای داشته باشید صرفا داشتن مغازه برای شما درآمد ایجاد نمی کند سایت هم مغازه شما در فضای مجازی است و لازم است اصول آن رعایت شود تا نرخ تبدیل ( بازدید کننده به مشتری) سایت تان افزایش پیدا کند. اولین اصل در این امر طراحی گرافیکی حرفه ای و متناسب با صنعت شماست به طوریکه گویای کامل تخصص و تمایز محصول شما باشد. دومین اصلی که حتما لازم است رعایت شود محتوا گذاری صحیح، مناسب و اصولی می باشد بطوریکه محتوا هم از دید مخاطب جذاب و گیرا باشد و هم برا اساس قوانین (سئو) بصورت صحیح نوشته شده باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار و مهم در افزایش نرخ تبدیل قرارگیری سایت صنعتی در رتبه های اول گوگل می باشد بطوریکه مشتریانتان به راحتی شما را در فضای مجازی پیدا کنند و به شما دسترسی داشته باشند.


مبنا چگونه شما را به اهداف تان از سایت می رساند؟


طراحی سایت صنعتی از حساسیت زیادی برخوردار است زیرا سایت هر واحد صنعتی یا کارخانه به منزله جایگاه آن کارخانه در دنیای مجازی است و باید به گونه ای طراحی شود که در زمان کوتاهی رضایت مشتری را جلب نماید و در نهایت به سفارش گیری از مشتری منجر شود.
بنابراین گروه مشاوران مبنا طی جلسات مکرر با مدیران صنایع و کارخانه ها و طی آنالیزهای مختلف از کلمات کلیدی پر جست و جو، نحوه رفتار رقبا و ... برنامه ریزی دقیقی در رساندن شما به اهداف موردنظرتان از سایت صنعتی می کند. ( پیشنهاد می کنیم در این خصوص مقاله اهمیت آنالیز در سئو را مطالعه نمایید.)