طراحی سایت حرفه ای


در گروه مشاوران مبنا، ما فقط صفحات وب را طراحی نمی کنیم بلکه ما ایده های شما را با طرح های خلاقانه خود پیوند می دهیم و وب سایتی ایجاد می کنیم که بازدید کننده را جذب، و شما را درصفحه اول گوگل قرار دهد و فروش بیشتری را عایدتان کند.
گروه مشاوران مبنا برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های به روز و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که، بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد گروه مشاوران مبنا است بتواند از سایت خود به عنوان ابزاری کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید.از آنجا که گروه مشاوران مبنا متشکل از دپارتمان های مختلف از جمله مدیریت و بازاریابی و ... می باشد لذا در هنگام طراحی و پیاده سازی سایت کلیه نیازهای مشتری در صورت توافق توسط سایر دپارتمان ها سنجیده و در هسته اصلی سایت اختصاصی آن مشتری جای داده خواهد شد.
در فرآیند مشاوره، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید، سپس کارکنان و متخصصین گروه مشاوران مبنا به مراجعین توضیح می دهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.
در مبنا، پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. واحد های مختلف گروه مشاوران مبنا، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند ، آن را درقالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.
در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در گروه مشاوران مبنا است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.